Hutnik Warszawa Tenis zaprasza na treningi – ruszyły nabory!

Hutnik Warszawa Tenis zaprasza na treningi – ruszyły nabory!

W drugiej połowie lutego rozpoczynamy działalność szkoleniową na terenie Ośrodka Hutnik SCS Aktywna Warszawa. Długo wszyscy czekaliśmy na ten moment, ale warto było, bo już po feriach zimowych ruszamy z treningami. Do dyspozycji mamy  korty tenisowe z nawierzchnią z mączki ceglanej, zaplecze szatniowo-sanitarne oraz parking na ponad 200 samochodów. To wszystko na przepięknym obiekcie Ośrodka Hutnik.

Prowadzimy nabory w każdej grupie wiekowej. Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i zostań częścią naszej tenisowej rodziny.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy nową akademią tenisową na mapie Warszawy, prowadzoną przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie upowszechniania i szkolenia tenisa wśród dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia i treningi w Hutnik Warszawa Tenis to idealna propozycja zarówno dla osób z ambicjami zawodniczymi, jak i dla rodzin, które chcą przyjemnie spędzić czas na korcie. Pracujemy na autorskich konspektach treningowych opracowanych i przetestowanych przez uznanych trenerów. Zajęcia prowadzą fachowcy, często byli zawodnicy z doświadczeniem w rozgrywkach na kortach całego świata. #HutnikTenis to gwarancja najwyższej jakości szkolenia.

Tenis już dla 3-latków
Do naszej akademii zapraszamy dzieci już od 3. roku życia, którym zapewniamy zajęcia (BABY TENNIS) nie tylko tenisowe, ale przede wszystkim kształtujące i rozwijające ich zdolności motoryczne. W ramach treningów w kategoriach wiekowych U-6, U-8, U-10 poza treningami grupowymi proponujemy m.in. obiektywizację i konsultacje, obozy stacjonarne i rodzinne - wszystko pod okiem doświadczonych w pracy z dziećmi trenerów i animatorów. Od początku szkolenia dbamy też o rozwój mentalny naszych podopiecznych, bawiąc się i pracując zarazem na warsztatach z psychologiem sportowym.

Szkolimy we wszystkich kategoriach wiekowych
Prowadzimy nabory do wszystkich dziecięcych oraz młodzieżowych kategorii wiekowych: U10, U-12, U-14, U-16, U-18. Prowadzimy także szkolenie osób dorosłych. Stawiamy na kompleksową opiekę, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo treningi indywidualne i grupowe. Nad wszystkim czuwa licencjonowana kadra trenerska (ITF/PZT).

Już wkrótce…
W najbliższym czasie poszerzymy naszą propozycję i zaprosimy Was do zapoznania się z ofertą przygotowania motorycznego, konsultacji zawodniczych czy psychologii sportu. W wakacje zabierzemy Was na niezapomnianą sportową przygodę podczas obozów stacjonarnych i wyjazdowych dla dzieci i młodzieży oraz wielu obozów rodzinnych pod hasłem Family Sports Camp. Śledźcie nasze Social Media i stronę internetową, aby na bieżąco poznawać naszą ofertę.

 

Dołącz do #HutnikTenis
tel. +48 518 499 389, +48 513 460 460
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

CENNIK NA SEZON 2022

Promocja na start - przy zapisie do końca lutego -10% od opłaty miesięcznej do końca czerwca 2022

Artykuły polecane:

DOŁĄCZ DO NAS

Zostań częścią wyjątkowej sportowej rodziny Hutnika - klubu, wokół którego budujemy silną społeczność!

#BudujemySilnaSpolecznosc