Hutnik Warszawa Tenis zaprasza na treningi

Hutnik Warszawa Tenis zaprasza na treningi – ruszyły nabory!

Wszyscy długo czekaliśmy na ten moment, ale było warto, ponieważ już za chwilę, po przerwie wakacyjnej ruszamy z treningami. Do dyspozycji mamy korty tenisowe z nawierzchnią z mączki ceglanej, zaplecze szatniowo-sanitarne oraz parking na ponad 200 samochodów. To wszystko na przepięknym obiekcie Ośrodka Hutnik.

Prowadzimy nabory w każdej grupie wiekowej. Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i zostań częścią naszej tenisowej rodziny.

Oferujemy treningi dla każdej kategorii wiekowej. Zapraszamy dzieci już od 3. roku życia, do dedykowanego dla nich programu Active Baby (więcej o tym w kolejnym artykule). Prowadzimy nabory w kategoriach dziecięcych, młodzieżowych, a także seniorskich. Stawiamy na kompleksową opiekę, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo treningi indywidualne i grupowe. Nad wszystkim czuwa licencjonowana kadra trenerska.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej pracy z profesjonalistami zapewniamy najlepsze szkolenie także osobom, które chcą grać w tenisa w wydaniu rekreacyjnym. W naszej Akademii, pod okiem fachowej kadry trenerskiej, trenują całe rodziny. Naszym priorytetem jest, by każdy znalazł w naszej ofercie coś dla siebie.

 

Dołącz do #HutnikTenis
tel. +48 518 499 389, +48 513 460 460
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

CENNIK NA SEZON 2022/2023

 

Artykuły polecane:

DOŁĄCZ DO NAS

Zostań częścią wyjątkowej sportowej rodziny Hutnika - klubu, wokół którego budujemy silną społeczność!

#BudujemySilnaSpolecznosc