KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada 2023

KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada 2023: Rekordowa Edycja!

Już po raz dwudziesty pierwszy miłośnicy tenisa z całej Polski mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym święcie młodych talentów - KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada. Tegoroczna edycja, rozpoczęta 3 września 2023 roku na terenie Ośrodka Hutnik SCS Aktywna Warszawa przekroczyła wszelkie oczekiwania.

Rozgrywki Kinder Joy of moving Tenisowej Talentiady to wyjątkowe wydarzenie, które promuje zdrowy styl życia i rozwijanie umiejętności społecznych wśród najmłodszych. To także doskonała okazja do kształtowania motoryki i rozwijania tenisowych umiejętności w atmosferze rywalizacji i zabawy.

Od 7 sierpnia kluby tenisowe z całej Polski miały szansę zgłosić swoje drużyny do udziału w turnieju. Rozgrywki składają się z trzech ekscytujących etapów: eliminacji, półfinałów i wielkiego finału, które odbywają się we wrześniu na specjalnie wybranych obiektach w całym kraju. Organizatorem imprezy na obiekcie Hutnika (Ośrodek Hutnik - Aktywna Warszawa) była sekcja tenisowa Hutnika Warszawa, we współpracy z Polskim Związkiem Tenisowym i firmą Ferrero.

W zeszłym roku Kinder Joy of moving Tenisowa Talentiada zyskała ogromną popularność, przyciągając 140 drużyn. W tegorocznej edycji do rywalizacji stanęło aż 150 drużyn, co stanowi rekord w historii imprezy. To prawdziwa gratka dla młodych talentów tenisowych, którzy mieli okazję zmierzyć się na korcie i rywalizować w duchu fair play.

Na zakończenie I etapu naszych eliminacji ogłoszono wyniki, które premiują awansem do półfinałów:
I miejsce: Akademia Tenisowa Masters Radom I 
II miejsce: Urwisy Deski Warszawa 
III miejsce: AM Tenis Warszawa 
IV miejsce: Deski Junior Team 
V miejsce: Stowarzyszenie Tenisowe Tiebreak Warszawa I 
VI miejsce: Akademia Tenisowa Kozerki I

Powyższe drużyny zaprezentowały niesamowity poziom gry i udowodniły, że mają potencjał, by zdobywać tenisowe laury. Jednakże, to dopiero początek rywalizacji. II etap, czyli półfinały, są jeszcze przed nami, a tam pewnie czekają nas równie ekscytujące pojedynki.

Ta rekordowa edycja Tenisowej Talentiady to także dowód na to, że tenis w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a młode talenty mają szerokie pole do rozwoju. Dziękujemy wszystkim klubom, zawodnikom, oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia. Nie możemy się już doczekać kolejnej edycji, która zapewne przyniesie jeszcze więcej niesamowitych tenisowych emocji!

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: www.tenisowatalentiada.pl

Artykuły polecane:

DOŁĄCZ DO NAS

Zostań częścią wyjątkowej sportowej rodziny Hutnika - klubu, wokół którego budujemy silną społeczność!

#BudujemySilnaSpolecznosc