Narodowy Dzień Tenisa 2023

Narodowy Dzień Tenisa 2023 - podsumowanie

Podczas gdy w Nowym Jorku trwały zacięte pojedynki US Open, Warszawa świętowała swoją, już VI edycję, Narodowego Dnia Tenisa. To wydarzenie, które już od lat ma wyjątkowe miejsce w kalendarzu Polskiego Związku Tenisowego, głównego organizatora imprezy.

Niebo nad Warszawą było tego dnia nieskazitelnie błękitne czyniąc z obiektu Ośrodka Hutnik - SCS Aktywna Warszawa centralne miejsce spotkań dla wszystkich miłośników tenisa. Otulony Lasem Bielańskim, obiekt tętnił życiem od rana do wieczora, przyciągając swoją malowniczą zieloną scenerią i nowoczesnością nie tylko mieszkańców Bielan, ale i całej Warszawy. Szacuje się, że na Bielanach bawiło tego dnia kilka tysięcy ludzi.

Podczas całego dnia odbywały się liczne atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych amatorów tenisa. Na kortach gościliśmy wielu gości specjalnych, którzy tego dnia przeprowadzali pokazowe mecze i treningi. Szczególną atrakcją była obecność Pauli Kani, jednej z najjaśniejszych gwiazd polskiego tenisa. Paula zagrała z młodymi zawodniczkami Hutnika Warszawa, Olą Koper i Kasią Opielą, dostarczając widzom niezapomnianych wrażeń. Ale nie tylko one miały okazję brylować na kortach. Patryk Gajda, Prezes Zarządu SuperLIGA S.A., dołączył do rywalizacji w pokazowych meczach deblowych z juniorami Akademii Tenisowej - Tenis Kozerki.

Tenisowe emocje były tylko jednym z wielu aspektów tego niezwykłego dnia. Wydarzenie prowadził Lech Sidor, szanowany ekspert Eurosportu, a DJ Arek Bąk dbał o to, aby rytmiczne dźwięki towarzyszyły uczestnikom pikniku od początku do końca. Organizatorzy nie zapomnieli także o strefach relaksu oraz strefie gastronomicznej, gdzie przez cały dzień tłumy Warszawiaków korzystały z oferty food trucków.

Podsumowując, VI edycja Narodowego Dnia Tenisa była prawdziwym świętem dla wszystkich fanów białego sportu w Polsce. Świetna organizacja, piękna pogoda oraz niezliczone atrakcje sprawiły, że już teraz z niecierpliwością wyczekujemy kolejnej edycji tego wydarzenia.

Artykuły polecane:

DOŁĄCZ DO NAS

Zostań częścią wyjątkowej sportowej rodziny Hutnika - klubu, wokół którego budujemy silną społeczność!

#BudujemySilnaSpolecznosc