Relacja z Rodzinnego Pikniku Tenisowego

Relacja z Rodzinnego Pikniku Tenisowego

W pierwszy weekend września w Warszawie pozostanie na długo w pamięci miłośników tenisa i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W czasie, gdy na kortach w Nowym Jorku rozgrywały się mecze US Open, w malowniczej zielonej scenerii otulonej Lasem Bielańskim, mieszkańcy Warszawy gromadzili się na nowoczesnym obiekcie Ośrodka Hutnik - SCS Aktywna Warszawa, by cieszyć się pięknem sportu i doskonałą atmosferą.

Tego dnia słońce świeciło najjaśniej, co tylko potęgowało urok wydarzenia. Od rana aż do późnych godzin wieczornych, Ośrodek Hutnik tętnił życiem, przyciągając mieszkańców nie tylko z Bielan, ale i z innych części stolicy. Szacuje się, że przez cały dzień obiekt odwiedziło kilka tysięcy ludzi.

Jednym z głównych punktów programu był Narodowy Dzień Tenisa oraz Kinder Joy Of Moving Tenisowa Talentiada. Obie imprezy dostarczyły uczestnikom niezapomnianych wrażeń, począwszy od nauki podstaw tenisa, przez mini-turnieje, aż po zaawansowane warsztaty. Całe wydarzenie prowadził znany ekspert z Eurosportu – Lech Sidor, który swoją pasją i ekspertyzą przyciągał uwagę zgromadzonych. DJ Arek Bąk dbał o to, by rytmiczne dźwięki towarzyszyły uczestnikom pikniku od początku do końca.

Organizatorzy zadbali także o komfort i relaks uczestników. Specjalne strefy relaksu umożliwiały chwilę odpoczynku w cieniu drzew, podczas gdy aromatyczne zapachy z food trucków zapraszały na małe co nie co. Nie trzeba dodawać, że strefa gastronomiczna cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i przez cały dzień przyciągała tłumy Warszawiaków. Od rana aż do późnych godzin wieczornych, Ośrodek Hutnik tętnił życiem, przyciągając mieszkańców nie tylko z Bielan, ale i z innych części stolicy. Szacuje się, że przez cały dzień obiekt odwiedziło kilka tysięcy ludzi. 

Tak wspaniała impreza z wieloma atrakcjami i z takim rozmachem mogła się odbyć dzięki wsparciu Fundacji PKO Bank Polski. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym i obecnym. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnej edycji!

Artykuły polecane:

DOŁĄCZ DO NAS

Zostań częścią wyjątkowej sportowej rodziny Hutnika - klubu, wokół którego budujemy silną społeczność!

#BudujemySilnaSpolecznosc