Tenisowa Talentiada

XXI Edycja KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada na kortach Hutnika

Miłośnicy tenisa z całej Polski, zróbcie miejsce w kalendarzach! Rozpoczynamy XXI edycję rozgrywek KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada. Ośrodek Hutnik SCS Aktywna Warszawa stanie się areną emocji już 03.09.2023, kiedy to w trakcie Narodowego Dnia Tenisa odbędzie się etap eliminacyjny tej prestiżowej imprezy.

 

Od 07.08 do końca miesiąca, kluby tenisowe z różnych zakątków naszego kraju mają okazję do zgłoszenia się do udziału w tej wyjątkowej inicjatywie. Rozgrywki są podzielone na trzy emocjonujące etapy: eliminacje, półfinały i wielki finał. Wszystkie te etapy zostaną rozegrane we wrześniu w kilkunastu specjalnie wybranych obiektach w Polsce.

Organizatorem imprezy na obiekcie Hutnika (Ośrodek Hutnik - Aktywna Warszawa) jest sekcja tenisowa Hutnika Warszawa. To właśnie my, razem z Polskim Związkiem Tenisowym i firmą Ferrero, zadbamy o to, by KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada była nie tylko sportowym wydarzeniem roku, ale też wspaniałą okazją do promowania aktywnego stylu życia wśród najmłodszych. Sercem tego projektu jest bowiem idea sportowej zabawy i rozwijania młodych talentów. KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada to nie tylko rywalizacja. To przede wszystkim promowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie umiejętności społecznych – co jest szczególnie ważne w kategorii mieszanych drużyn (50/50 dziewczynki i chłopcy) – oraz doskonalenie motoryki.

Zeszłoroczna edycja przyniosła rekordową liczbę uczestników - aż 140 drużyn zgłosiło chęć rywalizacji! Mamy nadzieję, że w tym roku będziemy świadkami jeszcze większego zaangażowania klubów z całego kraju. Dodatkową zachętą jest fakt, że każda z drużyn otrzyma pakiety startowe od KINDER Joy of moving. A co najważniejsze – udział w jest całkowicie bezpłatny.

Nie możemy się doczekać rozpoczęcia rozgrywek na Hutniku w Warszawie i zapraszamy wszystkich do wspólnej sportowej zabawy!

Więcej informacji oraz zapisy: www.tenisowatalentiada.pl 

Artykuły polecane:

DOŁĄCZ DO NAS

Zostań częścią wyjątkowej sportowej rodziny Hutnika - klubu, wokół którego budujemy silną społeczność!

#BudujemySilnaSpolecznosc